ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ КЕРІВНИКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ КЕРІВНИКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ

5 квітня 2024 року в приміщенні Жмеринської окружної прокуратури за адресою: вул. Національна, 6а м. Жмеринка в період часу з 11:00 по 13:00 буде проводитись особистий прийом громадян першим заступником керівника Вінницької обласної прокуратури Гайвороном Василем Миколайовичем.

Запис на особистий прийом буде здійснюватись за телефоном: (0432) 5-15-30 в період часу з 02.04.2024 по 03.04.2024 з 10:00 до 17:00.

В разі неможливості прибуття до приміщення Жмеринської окружної прокуратури проведення особистого прийому можливо за допомогою відео конференц – та/або скап-зв’язку з приміщення Барського відділу Жмеринської окружної прокуратури за адресою: вул. Бони Сфорци, 17 м. Бар.

Під час попереднього запису на особистий прийом необхідно надати прізвище, ім’я ,по батькові заявника, місце проживання або іншу адресу, за якою громадянам може бути надана відповідь, номери контактних телефонів (за бажанням громадянина) чи відомості щодо інших засобів зв’язку, а також повідомити суть порушеного питання.

Під час звернення на особистий прийом громадянин повинен пред’явити документи, що посвідчує його особу, а в разі представництва ним інтересів інших осіб, у тому числі здійснення їх захисту, - також документи, що підтверджують відповідні повноваження, за винятком випадків, передбачених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та іншим законодавством,  а також, матеріали, які подає громадянин на обґрунтування своїх вимог.  

  • Сподобалась новина? Поширте: