ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ, ЩО МОЖУТЬ БУТИ ПОДАНІ НА КОНКУРС "КОМФОРТНІ ГРОМАДИ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З РЕАЛІЗАЦІЄЮ ЗАХОДІВ У 2022 РОЦІ

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ, ЩО МОЖУТЬ БУТИ ПОДАНІ НА КОНКУРС "КОМФОРТНІ ГРОМАДИ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З РЕАЛІЗАЦІЄЮ ЗАХОДІВ У 2022 РОЦІ

Просимо звернути увагу, що Правила участі в Конкурсі «Комфортні громади» були змінені. Згідно «Вимог до подання та розробки проєктів на конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» у 2021-2022 роках», Конкурс розділений на ІІ етапи та включає:

 1. Перший етап Конкурсу проводить Відбіркова комісія (далі - Комісія), затверджена розпорядженням секретаря міської ради. Головою комісії є заступник міського Голови - Гвоздяр Юрій Васильович.
 2. Подавати проєкти можуть фізичні особи віком від 18 років, які є громадянами України та проживають та/або зареєстровані у Барській територіальній громаді.
 3. Прийом проєктів у 2021 році проводиться з 20 жовтня по 19 листопада 2021 року за адресою: м. Бар, вул. Святого Миколая, 18 - кімнати 406, 407, 408 (відділ економіки, інвестицій та регуляторної діяльності Барської міської ради).
 4. Комісія, протягом 7 календарних днів з дня закінчення подання проєктів на І етап Конкурсу, здійснює перевірку проєктів на відповідність вимогам Конкурсу. Результати перевірки вносяться в протокол і ці проєкти розміщуються на офіційному сайті громади та у соціальних мережах, інформаційних дошках з інформацією про проведення подальшого голосування.
 5. Голосування за проєкти відбувається з 25 листопада по 5 грудня 2021 року (10 днів).
 6. Автори проєктів самостійно організовують інформаційні заходи щодо власних проєктів з метою отримання якомога більшої підтримки жителів громади.
 7. Голосувати мають право жителі територіальної громади віком від 18 років.
 8. Одна людина може проголосувати один раз за один проєкт.
 9. Голосування за проєкти здійснюється шляхом заповнення бланку для голосування в пунктах голосування (час для голосування, кількість, місце голосування та його адреса встановлюються Комісією) і повідомляється жителям громади через публікації на сайті, дошках оголошень тощо.
 10. Проєкт попередньо має отримати підтримку не менше 25 осіб – громадян України віком від 18 років, які є жителями громади і підтримують проєкт шляхом підпису відповідної Форми проєкту.
 11.  Результати голосування по кожному окремому проєкту підсумовуються і зазначаються у протоколі засідання Комісії. Проєкти, що набрали найбільшу кількість голосів жителів громади допускаються до участі у ІІ етапі Конкурсу.

Радимо, при написанні Проєкту, дотримуватись:

 1. ПОЛОЖЕННЯ про конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади»
 2. ВИМОГ до подання та розробки проєктів на конкурс Вінницької обласної Ради  «Комфортні громади» у 2021-2022 роках»

Чекаємо на активну участь громадян у написанні Проєктних заявок та подачі на конкурс.

 • Сподобалась новина? Поширте: