НАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ ЯРОСЛАВУ ПАНЧИШИНУ

НАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ ЯРОСЛАВУ ПАНЧИШИНУ
Тобі, Україно моя, і перший мій поклик, і подих останній...
Воїнами не народжуються…
30 квітня 2024 року, у День прикордонника в Україні, на території Барського ліцею № 3 відбулось відкриття Меморіальної дошки заступнику начальника відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Щастя», капітану Ярославу Панчишину, 1996 р.н.
Після закінчення Барської ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Ярослав вступив до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Там, як один із найкращих курсантів, був направлений для проходження стажування у Великобританію. Після закінчення академії служив у прикордонному загоні «Славгород» (Сумська обл.), а далі - начальником застави в м. Глухові (Сумська обл.).
Патріотизм молодого офіцера, його компетентність, відповідальність, високі моральні якості сприяли стрімкому професійному зростанню.
Повномасштабне вторгнення застало капітана Ярослава Панчишина в м. Щастя Луганської області. Вже вранці 24 лютого 2022 року він з побратимами прийняв свій перший бій. Захисник відзначався хоробрістю та героїзмом, мужньо протистояв ненависному ворогу. Загинув Ярослав Панчишин 9 березня 2022 року під час ведення бойових дій в н.п. Терни Донецької області.
Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), орденом «Хрест героя», медаллю «Ветеран війни», знаком пошани «Захисник Луганщини».
Пам'ять про подвиг Ярослава не згасне у віках і збережеться в серцях людей. Патріотичний вчинок Героя вчитиме майбутні покоління таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.
Своє ім’я Ярослав Панчишин вписав золотими літерами в історію рідної землі. Його життєрадісний погляд назавжди залишиться в нашій пам’яті…
Слава Герою!
  • Сподобалась новина? Поширте: