НАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ ВАДИМУ НІКОЛАЄВУ

НАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ ВАДИМУ НІКОЛАЄВУ
Час – поганий лікар… Він не лікує рани… Він змушує забути про біль старих, завдаючи все нові й нові…
І з кожною втратою на душі все росте й росте кількість ран, які наносить війна, ран - які ніколи не заживуть…
Гірко й важко на душі. Йдуть від нас кращі з кращих. Нічим не заповнити ці втрати. Жодними словами не утішити рідних і близьких. І одне лише може пом’якшити гіркоту втрат – наша пам’ять про Героїв, розуміння, що ця жертва була не марна.
8 грудня 2023 року на території Барського ліцею № 4 відбулось відкриття Меморіальної дошки старшому солдату військової частини А3008 Західного ОТО Національної гвардії України, такелажнику евакуаційного відділення взводу технічного обслуговування озброєння та військової техніки батальйону оперативного призначення Ніколаєву Вадиму Юрійовичу, 1999 року народження.
Загинув Герой 23 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання під час мінометного обстрілу підрозділами збройних сил російської федерації, отримавши поранення, несумісні з життям.
Добрий, розумний, відкритий, люблячий, щирий, відважний юнак… таким він був при житті, таким він залишиться у нашій пам’яті назавжди.
Ми схиляємо голови перед стійкістю матерів, які втратили своїх синів на війні за єдність і цілісність України. Доземно вклоняємось Захисникам, які віддали найцінніше – своє життя!
Спочивай з миром, Герою! Твій подвиг навічно житиме в наших серцях!
  • Сподобалась новина? Поширте: