НАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ АНДРІЮ ВОДЗЯНОВСЬКОМУ

НАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ АНДРІЮ ВОДЗЯНОВСЬКОМУ
Російсько – українська війна стала однією із найтрагічніших сторінок в історії українського народу. Жорстока, страшна, кровопролитна…вона залишає свої відбитки на стражденній українській землі алеями загиблих Героїв, меморіальними дошками полеглих захисників…
1 травня 2024 року на території Барського ліцею № 1 відбулось відкриття Меморіальної дошки солдату, саперу 93-ї окремої механізованої бригади Андрію Водзяновському. Андрій Володимирович народився 18 червня 1983 року у м. Бар.
В січні 2015 року Андрій пішов добровольцем в АТО.
24 серпня 2015 року життя солдата, сапера 93-ї окремої механізованої бригади Андрія Водзяновського обірвалось. Під час повернення з бойового завдання по розмінуванню території він підірвався на протитанковій міні. Це трапилось в Донецькій області.
Указом Президента України №103/2016 від 21 березня 2016 року «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Андрій Водзяновський нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Наші Захисники… наші відважні Воїни… вони героїчно віддали життя за Україну. Їх подвиг неоціненний. Їхньою кров’ю омита наша держава.
Невичерпний патріотизм Андрія, його відданість справі, непохитний бойовий дух назавжди залишаться яскравим прикладом для майбутніх поколінь. Таким він був, таким він залишиться навіки.
Андрій Водзяновський поклав свою душу і тіло за те, щоб ми жили в незалежній державі. Вічна пам’ять та слава нашому звитяжному Герою!
  • Сподобалась новина? Поширте: