НАРАДА РОБОЧОЇ ГРУПИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ "ДОРОЖНЬОЇ КАРТИ" ПО СТВОРЕННЮ ІНДУСТРІАЛЬНОГО ПАРКУ

НАРАДА РОБОЧОЇ ГРУПИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ "ДОРОЖНЬОЇ КАРТИ" ПО СТВОРЕННЮ ІНДУСТРІАЛЬНОГО ПАРКУ
21 лютого відбулась нарада робочої групи Барської міської ради з розробки та реалізації «дорожньої карти» по створенню індустріального парку на території Барської міської територіальної громади. На зустрічі були присутні заступник начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям Шевчук Володимир Якович та учасник робочої групи з координації розбудови індустріальних парків у Вінницькій області при Вінницькій обласній Раді Тудвасєв Валерій Михайлович.
Учасники наради оглянули найбільш інвестиційно привабливі ділянки Барської територіальної громади та провели попередній аналіз їх забезпечення необхідною інфраструктурою.
Під час наради було попередньо визначено структури попиту на інфраструктуру індустріального типу та окреслені інвестиційні очікування громади із врахуванням існуючого і перспективного економічного потенціалу і були визначені перспективні зовнішні джерела співфінансування ефективної діяльності Барської територіальної громади в процесі індустріалізації інвестиційно привабливих ділянок.
Враховуючи сприятливий інвестиційний клімат, вдале логістичне розташування Барської територіальної громади, наявність трудових ресурсів та навчальних закладів для їх підготовки та низку інших факторів, Барська територіальна громада має великий потенціал щодо індустріалізації та залучення інвестицій на постійній основі. Підтвердженням цього є позитивні відгуки від інвесторів з Австрії, Туреччини та інших країн, які реалізували або реалізовують інвестиційні проєкти на території Барської територіальної громади. Є також багато прикладів реалізованих українських інвестиційних проєктів. Вищезазначені потенціал Барської територіальної громади щодо розбудови індустріального парку були також відзначені на нараді і учасниками робочої групи з координації розбудови індустріальних парків у Вінницькій області при Вінницькій обласній Раді В.Я. Шевчуком і В.М. Тудвасєвим.
За результатами наради було розроблено «дорожню карту» щодо розбудови індустріального парку на території Барської територіальної громади та прийнято рішення щодо циклічного проведення нарад у виїзному форматі спільно з учасниками робочої групи Вінницької обласної Ради.
Для довідки.
Індустріальні парки – це найбільш ефективний варіант організації роботи підприємств різних галузей економіки, що підтверджено багаторічною діяльністю подібних утворень в економічно розвинутих країнах світу.
Стратегією збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року передбачено створення мінімум одного індустріального парку на території області.
Залучення інвестицій з метою створення нових підприємств, нових робочих місць передбачено також і Стратегією розвитку Барської територіальної громади та є пріоритетним завданням для керівництва громади.
Робочу групу з координації розбудови індустріальних парків у Вінницькій області при Вінницькій обласній Раді було створено у відповідності до розпорядження № 221 від 30 липня 2021 року голови Вінницької обласної Ради Соколового В'ячеслава Петровича.
  • Сподобалась новина? Поширте: