МУЗИЧНА КАЗКА У "БЕРІЗЦІ"

МУЗИЧНА КАЗКА У "БЕРІЗЦІ"

Часто вважають, що музику вивчають, щоб у майбутньому стати музикантами – професіоналами, але ми впевнені, музика потрібна кожному: вона може допомогти щось обдумати, зняти напруження, може сприяти вивченню  мови, математики, дає поштовх уяві...

 Карл Орф вважав, що елементарна музична грамотність необхідна кожному. Потрібно лише своєчасно обережно допомогти дитині зазирнути за двері, де живе класична музика. От тоді малюки навчаться не лише слухати, а й чути. Музика принесе їм справжню насолоду, стане помічницею у житті.

У своїй роботі музичний керівник Тетяна Володимирівна Кутняк  адаптувала  педагогічну систему Карла Орфа з урахуванням сучасних підходів до музичного виховання, навчання і розвитку дітей молодшого дошкільного віку, що і показала на методичному об’єднанні  музичних керівників Барського району   02 лютого 2017 року на базі Барського дошкільного навчального закладу №1 «Берізка».  Присутні переглянули музичну казку «Лісова хатинка» у виконанні дітей другої молодшої групи «Калинка». Яскраві декорації, костюми, дитяча гра на музичних інструментах створили піднесений настрій.

 

  • Сподобалась новина? Поширте: