КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ СПЕЦІАЛІСТА І КАТЕГОРІЇ – ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА ВІДДІЛУ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ СПЕЦІАЛІСТА І КАТЕГОРІЇ – ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА ВІДДІЛУ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ БАРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ

Барська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії – землевпорядника відділу земельних ресурсів Барської  міської ради.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи; володіння ПК в режимі користувача.

Для участі у конкурсі на адресу Барської міської ради (м. Бар, майдан Святого Миколая, буд. 18 каб. № 303) необхідно надати наступні документи: 

- заяву на ім’я голови конкурсної комісії на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії – землевпорядника відділу земельних ресурсів про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби, надання згоди на обробку персональних даних;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- завірені копії документа про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- завірену копію документа, який посвідчує особу;

- завірену копію військового квитка  (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, подану у порядку встановленому чинним законодавством України, (шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються упродовж 30 (тридцяти) календарних днів з дня опублікування цього оголошення на офіційному веб-сайті Барської міської ради. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: +380972826708. Відповідальна особа: Чайнюк Т.А.

 

 

 

  • Сподобалась новина? Поширте: