КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА У БАРСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА У БАРСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

22 вересня 2021 року у залі засідань Барської міської ради відбулось засідання Координаційної ради з питань підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми. У роботі ради взяли участь: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова координаційної ради Мандрика Микола, начальник відділу соціальної політики та охорони здоров’я, заступник голови координаційної ради Кушнір Тамара, завідувач спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства Смотрицька Людмила, головний спеціаліст служби у справах дітей Гуршал Тетяна, психолог КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників Барської міської ради” Франчук Наталія, головний спеціаліст відділу соціальної політики та охорони здоров’я  Янчевська Інна, начальник відділу “Барське бюро правової допомоги”  Вінницького місцевого центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги Орищук Сергій, заступник головного лікаря з поліклінічної роботи КНП “Барська міська лікарня” Лещенко Олена, староста Балківського старостинського округа Чмих Олександр, староста Гармаківського старостинського круга Придиус Анатолій.

Запрошеними на засіданні були поліцейські офіцери громади Карий Владислав (м. Бар) та Надзіваний Олександр (Ялтушківський старостинський округ).

Начальник відділу соціальної політики та охорони здоров’я Барської міської ради Тамара Кушнір інформувала присутніх про основні напрямки роботи при взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі у Барській територіальній громаді.

Головний спеціаліст відділу соціальної політики та  охорони здоров’я Барської міської ради Янчевська Інна довела до відома про проведення заходів у рамках щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” з 25 листопада по 10 грудня згідно Комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2021-2025 роки Барської міської ради та Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня.

Завідувач спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства Смотрицька Людмила запропонувала продемонструвати на міському відеоборді соціальні ролики до проведення заходів в рамках акції “16 днів проти насильства” зняті учнями Мигалівецького НВК “ЗЗСО І-ІІ ст.- ЗДО” ім. А. Гарматюка, Луко-Барського “ЗЗСО І-ІІІ ст.- ЗДО” та студентами Барського гуманіторно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського.

Поліцейські офіцери громади Карий Владислав та Надзіваний Олександр проiнформували про роботу та завдання поліції у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, налагодження подальшої роботи із відповідальними суб’єктами.

У підсумку засідання було вирішено покращувати рівень взаємодії, інформування, розповсюдження інформації між суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, та розробити “Дорожню карту” для осіб, що постраждали від домашнього насильства.

 

  • Сподобалась новина? Поширте: