ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЧАТОК РОБОТИ НАД ПРОЄКТОМ МІСЦЕВОГО ПЛАНУ УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЧАТОК РОБОТИ НАД ПРОЄКТОМ МІСЦЕВОГО ПЛАНУ УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

На виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України «Про управління відходами», відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2023 р. № 947  Барська міська рада розпочинає роботу над проєктом місцевого плану управління відходами Барської міської територіальної громади.

Місцевий план управління відходами - документ державного планування, що містить комплекс взаємозв’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма зацікавленими виконавцями, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в населених пунктах в межах території територіальної громади з урахуванням принципів співробітництва органів місцевого самоврядування, сформованих на підставі оцінки поточного стану сфери управління відходами та вже розроблених моделей.

Інформуємо про утворення робочої групи для підготовки пропозицій до проєкту місцевого плану та узгодження позицій до них (далі — робоча група), до складу якої можуть входити за згодою представники суб’єктів місцевого розвитку.

Пропонуємо долучитися до робочої групи представникам органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадських організацій.

Строки подання заявок на долучення до робочої групи: до 10.07.2024 р.

Пропонуємо усім заінтересованим сторонам (суб’єктам господарювання, об’єднанням громадян, жителям громади та іншим) подавати пропозиції до проєкту місцевого плану управління відходами Барської міської територіальної громади.

Строки і форма подання пропозицій до проєкту місцевого плану: пропозиції приймаються до 31.08.2024 у письмовому вигляді з обґрунтуванням. 

Заяви на долучення до робочої групи, а також пропозиції до проєкту місцевого плану приймаються на адресу: Майдан Святого Миколая, 18, м. Бар, Жмеринський район, Вінницька область 23000. Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності та капітального будівництва Барської міської ради, або електронну пошту: bar.miska.jkg@gmail.com

 

  • Сподобалась новина? Поширте: