ГРОМАДА І БІЗНЕС: ШЛЯХИ ПОСИЛЕННЯ МІСЦЕВОГО БІЗНЕСУ
17 квітня 2026 року у Вінниці головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій та регуляторної діяльності взяла участь у воркшопі «Громадо дій: як розробити ефективну програму підтримки малого та середнього бізнесу».
Під час воркшопу учасники обговорили, як зробити місцеві програми підтримки бізнесу більш ефективними та корисними для підприємців. Зокрема, йшлося про типові помилки, яких припускаються громади, і як їх уникати. Також розглядалися прості інструменти для аналізу потреб бізнесу — в агросфері, переробці, торгівлі та сфері послуг.
Окрему увагу приділили тому, як зосередити програми на кількох реальних проблемах, визначати чіткі результати та показники ефективності (KPI), а також налагоджувати співпрацю між громадою, бізнесом і освітніми закладами. Практична частина заходу дала можливість не лише отримати нові знання, а й одразу спробувати застосувати їх на практиці.
Захід відбувся в межах проєкту ПРООН «Посилене партнерство для сталого відновлення» за підтримки Уряду Швеції.


