ДИКОРОСЛІ ГРИБИ СТАНОВЛЯТЬ ЗАГРОЗУ ДЛЯ ЖИТТЯ!

ДИКОРОСЛІ ГРИБИ СТАНОВЛЯТЬ ЗАГРОЗУ ДЛЯ ЖИТТЯ!

Отруєння грибами є найбільш важкими харчовими отруєннями через вживання в їжу отруйних (близько 4% всіх отруєнь) або їстівних грибів – при порушенні їх обробки, техніки приготування та зберігання, при вживанні перезрілих, підгнилих, червивих плодових тіл грибів.

На Вінниччині щороку реєструються непоодинокі випадки отруєнь людей дикорослими грибами. В поточному році, на теперішній час, уже також зареєстровано один випадок отруєння, який стався в Калинівській громаді Хмільницького району.

Потерпілою в даному випадку є громадянка із внутрішньо переміщених осіб. В зв’язку із воєнним станом, на території міста та району тимчасово проживає значна кількість переміщених осіб з населених пунктів південних та східних областей України, де лісові насадження займають незначну територію або взагалі відсутні, а населення мало обізнано щодо видів дикорослих грибів та обмеженнями щодо їх споживання. Традиційно, в розпал грибного сезону як місцеве населення, так і переміщені особи масово будуть збирати гриби в лісах та лісопосадках.

Тому, кількість випадків отруєнь грибами в поточному році матиме тенденцію до збільшення, тим паче, що погодні умови сприяють їх проростанню.

Барське управління головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області звертається до жителів та гостей ще раз подумати перед тим, як прийняти сумнівне рішення про збір та вживання дикорослих грибів.

Просимо звернути увагу на те, що ніяка цінність грибів за смаковими та поживними якостями не може зрівнятися із життям людини. Споживайте лише штучно вирощені печериці або гливи, купуючи їх в магазинах. В жодному разі не купуйте гриби на стихійних ринках чи у продавців на автошляхах. Безпечніше купувати гриби на стаціонарних ринках, де вони проходять відповідний контроль.

Оскільки гриби являють собою «важку» їжу, не рекомендується вживати страви з грибів особам, які страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту, бо  це може викликати загострення. Навіть якщо ви впевнені у якості і безпеці грибів, їх не рекомендовано вживати: дітям до 12 років; жінкам у період вагітності і грудного вигодовування; людям похилого віку.

Якщо після споживання грибів ви помітили нездорові ознаки у своїх близьких (нудота, блювота, головний біль, галюцинації, біль у животі) - негайно викликайте швидку допомогу. До приїзду невідкладної медичної допомоги у потерпілого треба  викликати блювання,  дати  випити якомога більше води та повторно викликати блювання до повного очищення шлунка або промити шлунок. Прийняти активоване вугілля  (не менше 10 пігулок одночасно). Не вживати будь-які інші ліки та їжу, а особливо алкогольні напої - це може прискорити всмоктування токсинів грибів у кишечнику.

 Отруєння грибами дуже важко піддається лікуванню. Без грибів можна прожити.

 

Барське управління головного управління

 Держпродспоживслужби у Вінницькій області

  • Сподобалась новина? Поширте: