ДОПОМОГА НА ДОРОЗІ

ДОПОМОГА НА ДОРОЗІ

Активісти громадської організації “Дорожній Контроль – Вінниця” створили проект “Допомога на дорозі водіям”. У спеціальному чаті у Viber водії просять одне одного про безкоштовну допомогу у разі пошкодження свого автомобіля. 

Ідея створення такої ініціативи виникла у активістів ще влітку 2016 року. Неодноразово стававши свідками та учасниками проблем з автомобілем на дорозі, ГО “Дорожний Контроль – Вінниця” вирішив створити проект, аби будь-хто, у кого виникли проблеми з автомобілем (спустило колесо чи потрібно дотягнути авто до СТО), міг звернутися по допомогу абсолютно безкоштовно. За час існування цієї ініціативи до неї долучилися вже понад 1000 чоловік.

Кожен бажаючий може приєднатися до проекту, повідомивши адміністратору спільноти “Дорожній Контроль – Вінниця” свій номер телефону, до якого підключений Viber. У разі виникнення нестандартної ситуації на дорозі, водієві необхідно буде залишити повідомлення у чаті з коротким описом проблеми, маркою авто, місцезнаходженням та чого він потребує для вирішення проблеми і, можливо, серед інших учасників чату буде саме той, хто зможе допомогти.

За матеріалами сайту http://vezha.vn.ua/

  • Сподобалась новина? Поширте: