ДО ВІДОМА РОБОТОДАВЦІВ

ДО ВІДОМА РОБОТОДАВЦІВ

Постановою Кабміну від 20 березня 2022 року № 331 затверджено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Документом визначено умови, механізм виплати та порядок використання коштів для надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні  за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Працівниками служби зайнятості особистими консультаціями по телефону, при відвідуванні роботодавців проінформовано  понад 150 посадових осіб підприємств, установ, організацій  та фізичних осіб-підприємців щодо застосування вищезазначеного Порядку.

По Барській територіальній громаді п’ятеро роботодавців, які прийняли на роботу внутрішньо переміщених осіб, готують документи в паперовому виді для подання  їх на розгляд щодо надання компенсації витрат  регіональним центром зайнятості. Наказом від 05.05.2022 року Вінницьким обласним центром зайнятості прийнято рішення  про надання коштів  одному з комунальних підприємств Барської громади на компенсацію витрат на оплату за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

З метою оперативнішої підготовки, подання документів, їх розгляду,  роботодавці   можуть   подати заяву для отримання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб через «Портал Дія».

Опрацювання заяви здійснюється протягом одного робочого дня.

Посилання для подачі заяви https://diia.gov.ua/services/kompensaciya-za-pracevlashtuvannya-vpo

Порядок подачі заявки:

  1. Зареєструватися або авторизуватися на порталі в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.
  2. Портал Дія знайде у переліку отримувачів виплат Пенсійного фонду України.
  3. Після перевірки потрібно вибрати період за який необхідно отримати компенсацію та ввести інформацію про працевлаштовану внутрішньо переміщену особу. При виборі періоду отримання компенсації за другий місяць потрібно підтвердити подальше працевлаштування особи.
  4. У випадку, якщо заява за перший місяць компенсації за працевлаштовану внутрішньо переміщену особу подавалась до філії ДЦЗ, при виборі періоду отримання компенсації за дану особу за другий місяць, необхідно зазначити це відповіддю на відповідне питання та ввести інформацію про працевлаштовану внутрішньо переміщену особу, після чого підтвердити її подальше працевлаштування.
  5. Портал перевірить, чи є ця людина в реєстрі ВПО.
  6. Ввести дані розрахункового рахунку для отримання коштів, після чого Портал сформує заяву.
  7. Підписати заяву електронним підписом, після цього її буде відправлено до Державного центру зайнятості.

 

 

Барська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості

  • Сподобалась новина? Поширте: