ДО УВАГИ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

ДО УВАГИ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

У 2022 році буде запроваджена Програми Великої термомодернізації.

Метою Програми є визначення та запровадження здійснення заходів із комплексної термомодернізації багатоквартирного житлового фонду, забезпечення облікованого, регульованого та ощадливого споживання теплової енергії у житлових будинках шляхом застосування нових підходів до реалізації державної політики щодо фінансування заходів з термомодернізації із залученням коштів національних фінансово-кредитних установ, бюджетів різних рівнів.

Дана Програма передбачає виконання робіт з покращення енергоефективності 5000 будівель у всіх регіонах України вже в перший рік Програми, на яку з Державного бюджету буде виділено понад 50 млрд. грн.

Державні кошти для фінансування Програми в розмірі від 70% будуть надаватись у вигляді довгострокового кредиту від 5% на 20 років, що буде підлягати поверненню, в тому числі за рахунок платежів від співвласників будинків. На кожну окрему будівлю потрібно заповнити окрему анкету.

У разі зацікавленості для участі в даній Програмі та при наявності додаткових запитань та пропозицій просимо звертатись до відділу економіки,  інвестицій та регуляторної діяльності  Барської міської ради, ekonombar@ukr.net (Ірина Походзей – 097-140-44-00).

  • Сподобалась новина? Поширте: