ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ

Німецька федеральна  компанія з міжнародної співпраці  «Deutsche Gesellschaft fur Internationale  Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» реалізує в Україні одну із програм міжнародної співпраці заради економічного  розвитку EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності економіки України, покращення інституційних та регуляторних умов на національному та місцевому рівнях, завдяки яким малі та середні підприємства  можуть скористатися новими економічними перспективами, які пропонує Угода про асоціацію з ЄС.

В рамках третьої хвилі Програми (05-18 вересня 2023 року)   мікропідприємці, які зареєстровані та провадять  діяльність   в Україні, крім тимчасово окупованих територій можуть отримати грант на  відновлення  та розвиток своєї діяльності в сумі  до 4000 євро.

Повний перелік критеріїв  прийнятності мікропідприємств, перелік КВЕДів та деталі подачі заявки можна переглянути  на сайті ініціативи Програма Грант від EU4Business для мікробізнесу (microgrants.bdf.gov.ua).

Відео-інструція  Грант від EU4Business для мікробізнесу! - YouTube.

  • Сподобалась новина? Поширте: