ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

З 12 липня 2021 року відділ «Центр надання адміністративних послуг» Барської міської ради приймає документи для подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

Згідно із Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом , фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» усі раніше зареєстровані юридичні особи зобов’язані подати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності протягом 3 місяців. Цей термін триває з 11 липня до 11 жовтня 2021 року.

 ВАЖЛИВО!!

  • Адміністративний збір не буде справлятися у разі подання лише інформації про кінцевого бенефіціарного власника в законодавчо визначеному обсязі протягом трьох місяців з дня набрання чинності Наказу Мінфіну від 19.03.2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності»,який набрав чинності 11 липня 2021 року.
  • Відомості про кінцевого бенефіціарного власника можна подати також одночасно зі створенням юридичної особи або внесення будь-яких змін до відомостей.
  • Інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності необхідно підтримувати в актуальному стані,оновлювати її та повідомляти про зміни протягом 30 робочих днів з дня їх виникнення,подаючи документи,що підтверджують ці зміни.
  • Неподання або несвоєчасне подання державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи тягнуть за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  (17000 – 51000 гривень).

 

  • Сподобалась новина? Поширте: