ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
Щороку 1 червня увесь світ гуртується разом, аби вкотре згадати про потреби тих, хто робитиме наше майбутнє кращим і світлішим, про тих, чиї мрії пов’язані лише зі світлом і радістю, – про наших дітей.
Пріоритетом кожного дорослого – стати ангелом-охоронцем для дітей. Ми повинні докладати усіх зусиль, щоб кожна дитина була захищеною, могла повноцінно розвиватися й навчатися, зростала здоровою та щасливою, в оточенні любові та турботи. Українські діти заслуговують на щасливе мирне життя, де вони спокійно ходитимуть у садочок, навчатимуться в школі, будуть гратися у своїх будинках, не боячись сирен чи вибухів.
А тому у перший день літа в Барській громаді для дітвори було організовано тематичні розважальні заходи, щоб подарувати їм часточку радості, сміху та надії. Серед різноманітних тематичних заходів були організовані розважально-ігрові та конкурсні програми майстер-класи, виставки дитячих творчих робіт, які підкреслили таланти та креативність юних митців, виступи юних талантів, а також багато інших розваг та цікавинок. Барський міський голова Володимир Саволюк вручив грамоти переможцям і призерам різноманітних конкурсів та олімпіад, діти також отримали подарунки від директора ТОВ «Краєвид Поділля» Григорий Пуга. Морозивом ласували всі учасники мистецького проєкту в дарунок від депутата Вінницької обласної ради Хомяк Олександр.
По всій громаді лунав дзвінкий, безтурботний дитячий сміх. Так хочеться, щоб маленькі громадяни України щохвилини, щодня були такими радісними і щасливими, відчували родинне тепло, ласку і батьківське міцне плече. Тож захищаймо та оберігаймо наших нащадків. Бережімо дітей, втілюймо їх мрії, адже вони - наше майбутнє!
Особлива вдячність та уклін тим, хто захищає від ворога наших дітей – нашим воїнам-захисникам! Нехай здійсниться наша найзаповітніша мрія, яка у цей час одна на всіх - Перемога України!
  • Сподобалась новина? Поширте: