ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ
19 березня – професійне свято в працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. В Україні його почали відзначати з 1995 року.
Сфера комунального господарства завжди була вагомою в житті суспільства. Сьогодні ЖКГ залишається однією з головних сфер, яка, за будь яких умов, забезпечує комфортні умови життя тисячам людей. Це, насамперед, тепло, світло, вода в будинках, школах, садочках, лікарнях, а ще – благоустрій і краса наших громад. Вони підтримують безперебійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури.
У цій сфері задіяні люди багатьох професій: слюсарі, сантехніки, електрики, стропальники, електрозварники, водії, трактористи, столяри тощо.
На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади. Вдень і вночі, без вихідних, у складних погодніх умовах, завдяки відданості своїй справі Вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення громади.
Досить символічно, що ваше свято призначене саме на цю пору весни та розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо нашу країну гарною, квітучою та процвітаючою. Дякуємо всім за щоденну напружену працю, за злагодженість та високий професіоналізм, відвагу у цей важкий для країни час та бажаємо Вам та Вашим родинам найшвидшого закінчення війни, довгоочікуваного миру, міцного здоров’я, благополуччя та успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!
  • Сподобалась новина? Поширте: