ДЕНЬ ДІЛЬНИЧОГО ОФІЦЕРА ПОЛІЦІЇ

ДЕНЬ ДІЛЬНИЧОГО ОФІЦЕРА ПОЛІЦІЇ

Мужні. Сильні. Віддані. Вони цілодобово знаходяться  на варті нашого спокою. Саме від роботи дільничного залежить наша безпека на місцях.

Сьогодні в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. Саме співробітники цього підрозділу знаходяться найближче до людей, адже саме до дільничних офіцерів в першу чергу звертаються громадяни, які потребують правової допомоги. У будні й свята вони завжди поруч з населенням, 24/7 вони приходять на допомогу людям. Знають проблеми кожного та залишаються надійним плечем для громадян. Ваша професія ще більш особлива під час війни, коли наша безпека щодня під загрозою.

За сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення результатів у службовій діяльності та з нагоди професійного свята сьогодні, 18 червня, заступник міського голови Микола Мандрика нагородив Почесними грамотами офіцерів поліції Гітлан Олександру Михайлівну та Гітлан Наталію Михайлівну.

Щиро бажаємо усім представникам служби завжди зберігати стійкість духу, мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.

Нехай професійне свято додасть вам натхнення та невичерпної наснаги в правоохоронній діяльності на благо громадян та держави. Хай на ваших територіях обслуговування завжди буде мир, спокій, порядок і добробут.

  • Сподобалась новина? Поширте: