БАРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ГРАНТ ВІД ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ СУСІДСТВА ЄС (NIP) В РАМКАХ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ГРОМАДСЬКИХ БУДІВЕЛЬ В УКРАЇНІ» (UPBEE)

БАРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ГРАНТ ВІД ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ СУСІДСТВА ЄС (NIP) В РАМКАХ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ  «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ГРОМАДСЬКИХ БУДІВЕЛЬ В УКРАЇНІ» (UPBEE)

Наша міська громада приймає актину участь у програмі Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Енергоефективність громадських будівель в Україні» (UPBEE), яка є рамковою кредитною угодою між Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та Україною на суму 100 млн євро, націленою насамперед на малі та середні муніципалітети, які досі не мали можливості здійснювати заходи з підвищення енергоефективності.

Для підтримки реалізації програми UPBEE Барська міська рада отримала грант від Інвестиційної платформи сусідства (NIP), який надається, серед іншого, на розроблення проєктної документації для виконання робіт з термомодернізації будівлі ДНЗ №2"Сонечко" (вул. Каштанова, 23).

З метою вибору професійного підрядника компанія «НТЮ Інтернешнл/АС», як є консультантом технічної допомоги впровадженню програми UPBEE, уповноваженим ЄІБ, був успішно проведений тендер і визначено переможця. Цим переможцем став консорціум у складі ТОВ «Житомирська архітектурно-планувальна майстерня», ТОВ «Житомирська універсальна компанія», ФОП Болейко Д.О. та ФОП Пославський О.А.

Представник консорціуму вже розпочав ознайомлення з об’єктами за договором. Очікувана тривалість надання послуг проектувальника - п'ять місяців, з яких чотири місяці на проєктування та один місяць на експертну оцінку розробленої проектної документації. Контроль з виконанням робіт здійснює компанія «НТЮ Інтернешнл/АС» та Барська міська адміністрація.

Впровадження проєкту термомодернізації дозволить Барській міській громаді значно покращити умови перебування дітей у ДНЗ, скоротити витрати за паливно-енергетичні ресурси та покращити екологічний стан міста.

Представник консорціуму Д.О.Болейко підписує Договір на розроблення проєктної документації для виконання робіт з термомодернізації будівлі ДНЗ (м.Бар) за програмою UPBEE.

  • Сподобалась новина? Поширте: