АНКЕТУВАННЯ З МЕТОЮ ВИЯВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ В ГРОМАДІ

АНКЕТУВАННЯ З МЕТОЮ ВИЯВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ В ГРОМАДІ

Шановні мешканці громади!

Управління соціальної політики та охорони здоров'я Барської міської ради повідомляє про початок анкетування з метою виявлення соціальних проблем в громаді, в рамках участі у проекті «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг»*, спрямованому на покращення якості життя у Барській громаді.

Віримо, що ваші думки, відгуки та пропозиції є важливим джерелом інформації для розробки ефективних стратегій вирішення соціальних проблем. Тому запрошуємо вас активно прийняти участь у цьому анкетуванні та поділитися своїми думками.

Анкетування буде проводитися з 16 лютого 2024 року до 07 березня 2024 року. Ви можете заповнити анкету онлайн за посиланням https://forms.gle/Q7Z64EQNCA2ih5Hk9  або взяти її в старостатах, відділі ЦНАП, відділі соціальної політики та охорони здоров’я, КУ «Центр надання соціальних послуг»

Проект, в якому ми беремо участь, розрахований на те, щоб зробити нашу громаду ще кращим місцем для життя, а ваші відгуки є важливим кроком у цьому напрямку.

Заздалегідь дякуємо за вашу увагу та активну участь!

З найкращими побажаннями, Барська міська рада.

 

*Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».

  • Сподобалась новина? Поширте: