ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ БАРСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ БАРСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ
Справжнє свято мистецтва, музики та гармонії відбулося 23 травня в приміщенні кінотеатру. Звітний концерт учнів та викладачів наприкінці навчального року — це важлива подія, шлях до якої лежить через велику працю і наполегливість.
Вся історія Барської дитячої музичної школи є яскравим прикладом відданості своїй професії безмежно закоханих у творчість людей. Колектив навчального закладу вкладає всю душу у роботу і може гордитися її плодами, адже любов до музики, до учнів, до своєї роботи сприяли вихованню цілої плеяди прекрасних талантів, які є гордістю нашої громади.
Результатом багаторічної кропіткої праці є значні творчі здобутки вихованців школи та педагогічного колективу, яскраві перемоги у численних конкурсах та фестивалях, у тому числі міжнародних. Крім того, колектив та учні музичної школи постійно стають учасниками благодійних концертів на підтримку Збройних Сил України.
Задля підтримки талановитих діток нашої громади виручено сертифікат Барськоі міської ради дитячій музичній школі на суму 100 000 грн.
Звітний концерт, який заворожив усіх присутніх своєю загадковістю та неповторністю, вкотре продемонстрував, що школа була і залишається невичерпним джерелом натхнення і сміливих мистецьких проектів, всеосяжної любові до музики і гармонійного розвитку дитячих талантів.
  • Сподобалась новина? Поширте: