ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА З БЛАГОУСТРОЮ, ОЗЕЛЕНЕННЯ, САНІТАРНОЇ ОЧИСТКИ НА ТЕРИТОРІЇ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА З БЛАГОУСТРОЮ, ОЗЕЛЕНЕННЯ, САНІТАРНОЇ ОЧИСТКИ НА ТЕРИТОРІЇ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Барська громада – наш великий дім і лише спільними зусиллями ми можемо зробити нашу громаду чистішою, охайнішою та красивішою.

Традиційно весняної пори починається місячник із благоустрою, поліпшення санітарного стану міської територіальної громади.      

Згідно з розпорядженням міського голови від 05.03.2024 року №30-Р «Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Барської міської територіальної громади» в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів з 11 березня по 03 травня 2024 року в Барській міській територіальній громаді заплановано проведення місячника санітарної очистки та благоустрою.

Метою проведення даного місячника з благоустрою є забезпечення утримання території населених пунктів Барської територіальної громади в належному стані.

Міська рада та її виконавчий комітет запрошує кожного прийняти участь у місячнику з весняного прибирання наших населених пунктів. Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці тощо.    

Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного.

            

 

  • Сподобалась новина? Поширте: