ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ
  1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території для будівництва комплексу споруд зберігання енергії для надання допоміжних послуг на ринку електричної енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 0520280100:02:001:0012, місце розташування: Вінницька область, Жмеринський район, Барська міська територіальна громада, за межами населеного пункту с. Широке .
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Барська міська рада Жмеринського району Вінницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва комплексу споруд зберігання енергії для надання допоміжних послуг на ринку електричної енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 0520280100:02:001:0012, місце розташування: Вінницька область, Жмеринський район, Барська міська територіальна громада, за межами населеного пункту с. Широке,  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 29 грудня  2023 року на сайті Барської міської ради  ( https://bar-city.gov.ua/  ) та триватиме 15 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва комплексу споруд зберігання енергії для надання допоміжних послуг на ринку електричної енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 0520280100:02:001:0012, місце розташування: Вінницька область, Жмеринський район, Барська міська територіальна громада, за межами населеного пункту с. Широке. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва комплексу споруд зберігання енергії для надання допоміжних послуг на ринку електричної енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 0520280100:02:001:0012, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 23000  м. Бар Вінницької області майдан Святого Миколая, 18, тел./факс: (073) 104-49-53 контактний email (сайту) e-mail:      apxitektop.bar@gmail.com

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва комплексу споруд зберігання енергії для надання допоміжних послуг на ринку електричної енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 0520280100:02:001:0012, місце розташування: Вінницька область, Жмеринський район, Барська міська територіальна громада, за межами населеного пункту с. Широке  надаються протягом 15 днів.

Заява: /upload/files/zayava_pro_viznachennya_obsyagu_strategichnoyi_ekologichnoyi_ocinki.pdf

 

  • Сподобалась новина? Поширте: