ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ
  1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території земельної ділянки площею 4,0 га із земельної ділянки з кадастровим номером 0520281800:03:002:0065, розташованої на території Барської міської територіальної громади Жмеринського району Вінницької області (за межами населеного пункту), для розміщення промислових систем накопичення електричної енергії.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Барська міська рада Жмеринського району Вінницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки площею 4,0 га із земельної ділянки з кадастровим номером 0520281800:03:002:0065, розташованої на території Барської міської територіальної громади Жмеринського району Вінницької області (за межами населеного пункту), для розміщення промислових систем накопичення електричної енергії  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 09 червня 2023 року на сайті Барської міської ради (https:// bar-city.gov.ua //)  , та триватиме 15 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 23000, Вінницька обл., Жмеринський р-н, м. Бар, майдан Святого Миколая, буд. 18 , контактний email [email protected] ,  тел./факс: (04341) 2-25-88

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану надаються протягом 15 днів.

ЗАЯВА.pdf

 

 

  • Сподобалась новина? Поширте: