ДЕЛЕГАЦІЯ З ВІННИЧЧИНИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОБОТІ XV ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЕКОНОМІЧНОГО КОНГРЕСУ У МІСТІ КАТОВІЦЕ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

ДЕЛЕГАЦІЯ З ВІННИЧЧИНИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОБОТІ XV ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЕКОНОМІЧНОГО КОНГРЕСУ У МІСТІ КАТОВІЦЕ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

24-26 квітня 2023 року у м. Катовіце Сілезького воєводства Республіки Польща відбувся XV Європейський Економічний Конгрес. Основними темами зустрічі стали питання трансформації економіки і енергетичної галузі, інновації, інвестиції і плани та напрями співпраці з відбудови України.

На запрошення керівництва Сілезького воєводства та маршалка Якуба Хелстовськи, участь у Конгресі взяла делегація Вінницької області. До її складу увійшли представники Барської, Тульчинської і Мурафської  територіальних громад. Вінницьку обласну Раду представляла начальниця управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату Єлизавета Савчук.

У перший день XV Європейського Економічного Конгресу відбулася дискусійна панель «Україна – війна, підтримка, відбудова». Учасники заходу та експерти обговорили перспективи завершення війни в Україні, а також проаналізували плани відбудови.

Другий день Конгресу розпочався з дискусійної панелі «Роль регіонів в  розбудові  міжнародного партнерства в умовах економічної кризи і викликів, які пов'язані з відбудовою  України». Участь у ній взяли  представники дипломатичного корпусу, органів місцевого самоврядування, експерти Польщі, Чехії, Словакії, Франції, Німеччини, Великої  Британії.

Перед присутніми виступив Генеральний консул України у Кракові В'ячеслав Войнаровський, який подякував польському народу і жителям Сілезького воєводства за постійну  допомогу і підтримку українського народу. Він наголосив на важливості інтенсифікації розвитку економічних зв‘язків і інвестиційного потенціалу територіальних громад.

Крім участі у дискусійних панелях, делегація Вінницької області відвідала стенди провідних польських та іноземних організацій, які презентували свою діяльність Міжнародному Конгрес-Центрі в Катовіце. Також вінницька делегація зустрілася з маршалеком Сілезького воєводства.

Під час XV Європейського Економічного  Конгресу учасники вінницької делегації провели низку зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування Польщі, Німеччини, Франції, Чехії, Словаччини, Уельсу.

Делегація ознайомилася з роботою Опікового центру ім. Станіслава Сакєла  – одного  із найбільших у Польщі центрів, який реалізує діагностику та лікування термічних, хімічних опіків з використанням сучасних методів лікування.
 

Джерело: https://vinrada.gov.ua/delegaciya-z-vinnichchini-vzyala-uchast-u-roboti-xv-jevropejskogo-ekonomichnogo-kongresu-u-misti-katovice-respubliki-polscha.htm

  • Сподобалась новина? Поширте: