ШАНОВНІ БАРЧАНИ!
У переддень Нового 2017 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашого міста, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.
Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь громади міста, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на
краще. Нехай Новий 2017 рік буде щедрим на цікаві плани, плідним на добрі справи, нові досягнення та перемоги. Нехай тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, нехай у Вашу домівку прийдуть святковий настрій, здоров’я, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день, у свою щас- ливу зірку, яка завжди буде зігрівати Вас і надихати на гарні справи.
Увійдімо у Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких. Щасливого всім Нового року та веселого Різдва!
З повагою Барський міський голова Артур ЦИЦЮРСЬКИЙ
