ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА-РІШЕННЯ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА-РІШЕННЯ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Повідомлення про оприлюднення

проєкту регуляторного акта рішення Барської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна комунальної власності Барської міської територіальної громади»

Відповідно до ст. 9, 13 Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", на виконання ст. 7, 8, 10, 12, 14, глави 2 розділу ІІ, розділу ХІІ, ХІУ, п.5 розділу ХІХ та п.п.8 розділу ХХ Податкового кодексу України, згідно ст.25, п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою одержання пропозицій і зауважень фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт регуляторного акту – рішення Барської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна комунальної власності Барської міської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу.

Даним проєктом рішення передбачається передачі в оренду  комунального майна Барської міської територіальної громади та методику розрахунку орендної плати за комунальне майно.

Мета прийняття проєкту – раціональне та ефективне управління ресурсами Барської міської територіальної громади.

З повним текстом проєкту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна буде ознайомитись з 17.08.2022 року на офіційному сайті Барської міської ради https://bar-city.gov.ua/ «Економіка» - «Регуляторна діяльність» - «Оприлюднення проєктів регуляторних актів».

Розробником проєкту вказаного рішення є відділ ЖКГ, КВ і КБ та відділ економіки, інвестицій та регуляторної діяльності Барської міської ради.

Обґрунтовані зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу подаються юридичними та фізичними особами, їх об’єднаннями з 17.08.2022 року до 16.09.2022 року з 8:00 до 17:15 (перерва з 13-00 до 14-00 ) у письмовому вигляді:

- на поштову адресу: 23000, м. Бар, площа Святого Миколая, 18

- на електронну адресу: bar.miska.rada@gmail.com.

 

  • Сподобалась новина? Поширте: