30 ЛИПНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

30 ЛИПНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

29 липня 2022 року, з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми спеціалістами Управління соціальної політики та охорони здоров’я спільно з представниками КУ “Центру надання соціальних послуг” Барської міської ради проведено вуличну акцію “Торгівля людьми – це кримінальний злочин” з розповсюдженням буклетів та листівок. Метою заходу є підвищення поінформованості жителів громади про правила безпеки під час пошуку роботи за кордоном.

На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. Щороку по всьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство. Будь-хто може постраждати від сучасного рабства, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Жінки та чоловіки стають об’єктами сексуальної та трудової експлуатації, а підлітків змушують красти, жебракувати, використовують для проституції, виготовлення порнографічної продукції та навіть використовують з метою вилучення органів.

З метою убезпечення від потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян, засоби вербування та види експлуатації дітей та дорослих, про ризики в Інтернеті та соціальних мережах.

 

 

 

  • Сподобалась новина? Поширте: