БАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

БАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Барська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань молодіжної політики, спорту та оздоровлення відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму.

Вимоги до кандидатів: наявність громадянства України; вільне володіння державною мовою; документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою: державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови або документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни); вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи; володіння ПК в режимі користувача.

Для участі у конкурсі на адресу Барської міської ради (м. Бар, майдан Святого Миколая, буд. 18 каб. № 303) необхідно надати наступні документи: 

- заяву на ім’я голови конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань молодіжної політики, спорту та оздоровлення відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби, надання згоди на обробку персональних даних;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- завірені копії документа про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- завірену копію документа, який посвідчує особу;

- завірену копію військового квитка  (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, подану у порядку встановленому чинним законодавством України, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються упродовж 30 (тридцяти) календарних днів з дня опублікування цього оголошення на офіційному веб-сайті Барської міської ради. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: +380972826708. Відповідальна особа Чайнюк Тетяна Анатоліївна.

 

  • Сподобалась новина? Поширте: