Оголошення про проведення громадських слухань у питанні встановлення місцевих податків і зборів, акцизного податку, а також затвердження порядків їх справляння на території м.Бар на 2017 рік

Барська міська рада доводить до відома громадськості про те, що 30 червня 2016 р. о 17:00 год. в приміщенні Барського районного центру дозвілля (м.Бар майдан Св.Миколая, 4) будуть проведені громадські слухання у питанні прийняття проектів регуляторних актів – рішень Барської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та затвердження Порядків їх справляння на 2017 р.», а також «Про встановлення ставки акцизного податку на 2017 рік».

Слухання проводяться з метою обговорення питання встановлення ставок місцевих податків та зборів, а також ставки акцизного податку на 2017 рік на території міста Бар, отримання від жителів міста пропозицій та зауважень. Проекти відповідних рішень міської ради були опубліковані в попередніх випусках газети «Барчани», а також на офіційному сайті міської ради в мережі ІНТЕРНЕТ bar-city.com.ua.

Пропозиції до проектів регуляторних актів приймаються за адресою: Барська міська рада, 23000, Вінницька обл., м.Бар, вул.Героїв Майдану, 6, за телефонами: (04341) 2-25-88, 2-25-32, а також на електронну скриньку  bar_miska_rada@ukr.net.

Додаткова інформація за телефоном: 2-25-32, 2-25-41 (відповідальні особи – секретар міської ради Подуфалов В.М., заступник міського голови з економічних та гуманітарних питань Голубков О.І.).

  • Сподобалась новина? Поширте: