«МАСНИЦІ ПО-БАРСЬКИ»

«МАСНИЦІ ПО-БАРСЬКИ»

17 лютого барчан та гостей міста запрошуємо взяти участь у народних гуляннях «Масниці по-Барськи», що відбудуться на центральній площі міста.

У програмі святкування:

–12:00 – святковий ярмарок зі смаколками (вареники, млинці, сирники, домашні наливки, холодні та гарячі страви), виробами майстрів, сувенірами та іншими цікавинками.

– 13:00 – виступи фольклорних колективів, конкурси, ігри, майстер-класи та справжні козацькі розваги.

На завершення програми – фаєр-шоу та спалення опудала Зими.

З питань участі у святкуваннях та розміщення товарів на ярмарку звертатися за тел.:  067-95-60-609.

  • Сподобалась новина? Поширте: