25 РОКІВ ТІСНОЇ СПІВПРАЦІ КВІДЗИН-БАР

25 РОКІВ ТІСНОЇ СПІВПРАЦІ КВІДЗИН-БАР
Від Конференції в Берліні з важливих питань відновлення України до дружнього Квідзина в Польщі з важливих питань підсумку 25 річної співпраці.
14 червня у Квідзині відбулись урочистості з нагоди відзначення 25 років плідної, результативної, тісної співпраці міст-партнерів Квідзин-Бар у рамках підписаної Угоди про співробітництво 09. 09.1999 року Бурмістром Анджеєм Кшиштофіяком і тодішнім міським головою Юрієм Телегою.
????????
????????
Співпраця дала можливість реалізувати спільні успішні проєкти соціальні, освітні, спортивні, культурні. Одним із головних таких проєктів є будівництво Дому польського - сьогодні Центру культурно-освітніх заходів знаних в Україні та за її межами під керівництвом Маргарити Медведєвої.
За останні роки партнерства співпраця набула ще більш вагомого значення та стала ще тіснішою. Квідзин перше місто, що в другий день повномасштабного вторгнення росіі висловило свою підтримку. І впродовж цих страшних років війни ця підтримка підтверджена рішучими та відважними кроками в порозумінні Анджея Кшиштофіяка та Володимир Саволюк, результатом якої є неодноразова гуманітарна допомога медикаментами, генераторами, продуктами харчування, бус, пожежна машина, відпочинок дітей…
В урочистій промові новообраний Бурмістр Себастіан Каштелян і міський голова Володимир Саволюк з вдячністю підтвердили наміри подальшої співпраці, побудованої на довірі та багаторічному досвіді справжніх дружніх побратимських відносин.
  • Сподобалась новина? Поширте: