24 ТА 30 ЖОВТНЯ У МІСТІ ВІННИЦІ ВІДБУДУТЬСЯ ОСІННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ ЯРМАРКИ

24 ТА 30 ЖОВТНЯ У МІСТІ ВІННИЦІ ВІДБУДУТЬСЯ ОСІННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ ЯРМАРКИ

Вже традиційно, після збору сільгоспвиробниками врожаю, у Вінниці проводяться осінні ярмарки, з метою забезпечення населення області сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників. Цьогоріч ярмарки відбудуться 24 та 30 жовтня у місті Вінниці на площі, яка прилягає до ТЦ «Plaza Park» по  вул. Келецькій, 117-Б будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки. 

Проведення сільськогосподарських ярмарків має на меті насичення ринку доступною сільськогосподарською продукцією з урахуванням моніторингу цін, які зазвичай встановлюють нижчими, ніж на ринках міста. Крім цього, проведення таких заходів надає можливість дрібним фермерам реалізувати власну продукцію.

До участі у ярмарку будуть залучені підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів, а також хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів, а також торгівельні підприємства споживчої кооперації і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.

Також  населенню запропонують саджанці фруктових дерев, а також кущі смородини, аґрусу, малини та різноманітні квіти.

Вінничани зможуть придбати продовольчі товари та сільгосппродукти за прийнятними цінами безпосередньо у виробників.

Графік роботи ярмарку з 8:00 до 15:00.

Інформація для учасників:

Участь у ярмарку можлива за умови дотримання рекомендованих цін, які мають бути нижчими ніж на ринках та в торговельних закладах міста Вінниці, пам’ятки учасника, забезпечення безумовного виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та  рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України (додаток 5).

У разі недотримання зазначених вимог, організатори ярмарків залишають за собою право відмовити в участі у ярмарках.

Участь у ярмарках безкоштовна.

Учасники ярмарку повинні обов’язково мати табличку з назвою району (міста), суб’єкта господарювання, ПІБ продавця, цінник на кожен вид товару.

Відповідальний структурний підрозділ за формування списку потенційних учасників ярмарків Барської громади – відділ економіки, інвестицій та регуляторної діяльності Барської міської ради: 097-140-44-00 (Ірина Походзей).

  • Сподобалась новина? Поширте: