12 ЖОВТНЯ В БАРСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ПРОЙДУТЬ КОМАНДНО-ШТАБНІ ТРЕНУВАННЯ

12 ЖОВТНЯ  В БАРСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ПРОЙДУТЬ КОМАНДНО-ШТАБНІ ТРЕНУВАННЯ

12 жовтня 2021 року в Барській міській територіальній громаді відбудуться командно-штабні тренування на тему:

 «Дії органів управління Барської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в складних умовах осінньо-зимового періоду 2021-2022 років».

У тренуванні візьмуть участь керівні органи цивільного захисту Барської міської територіальної громади, керівники міських  спеціалізованих служб цивільного захисту.

У ході тренування відпрацьовуватимуться питання:

  1. Приведення органів управління Барської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у готовність до дій та доведення початкової обстановки.
  2. Оцінка обстановки, що склалася по тренуванню, проведення необхідних розрахунків, уточнення складу сил і засобів та відпрацювання пропозицій в рішення Барського міського голови.
  3. Заслуховування представників міських спеціалізованих служб цивільного захисту щодо обстановки, проведених розрахунків та пропозицій в рішення.
  4. Прийняття рішення Барського міського голови на проведення першочергових заходів щодо захисту населення і територій в складних умовах осінньо-зимового періоду.

 

  • Сподобалась новина? Поширте: