11 ЛИСТОПАДА - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
Міжнародний день енергозбереження відзначається щороку 11 листопада, щоб підвищити обізнаність про важливість збереження енергії та просування сталих практик. Цей день має на меті підкреслити необхідність для окремих осіб та організацій скоротити споживання енергії, щоб допомогти захистити довкілля та забезпечити стале майбутнє для майбутніх поколінь. За допомогою різних ініціатив та кампаній людей у всьому світі заохочують робити прості кроки для економії енергії, такі як використання енергоефективних приладів, вимикання світла, коли воно не використовується, та зменшення відходів. Давайте всі зробимо свій внесок у економію енергії та створення зеленішої планети для всіх.

